قوانین نام‌نویسی در فارسی مد

به نام یگانه آفریدگار بی‌همتا

کاربرعزیز، به فارسی مد خوش‌آمدید!

    حضور شما در میان کاربران فارسی مد موجب افتخار ماست، امیدواریم که این حضور برای شما مملو از لذت لحظات ناب آموختن و عمل کردن به مبانی علمی باشد.

    به منظور قانونمندی و همراهی ما در اداره وبسایت، لازم است پیش از نام‌نویسی قوانین عضویت در فارسی مد را بپذیرید:

  • فارسی مد، با افتخار، در بستر سرورهای داخل کشور پشتیبانی می‌شود، بنابراین لازم است همه کابران سایت در قسمت های مختلف (ارسال دیدگاه، مطالب و …) پایبند به قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند.
  • توضیحات مربوط به حریم خصوصی کاربری در برگه حریم خصوصی منتشر شده است. با نام‌نویسی در فارسی مد شما شرایط مندرج در این صفحه (برای مشاهده کلیک کنید) را قبول می‌کنید.
  • تمامی حقوق محتوای منتشر شده در این سایت برای فارسی مد (FarsiMed.ir) محفوظ است. استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع و لینک به نوشتار مجاز است.
  • سلب مسئولیت: محتوای منتشر شده در فارسی مد، هرگز نباید به عنوان یک «جایگزین» دریافت مشاوره مستقیم پزشکی از پزشک یا افراد واجد شرایط استفاده شود و تنها به عنوان پشتیبان آن می‌باشد؛ شما بدون اجازه پزشک خود مجاز به انجام هیچ یک از توصیه های ارائه شده نیستید.
  • در ارسال دیدگاه‌ها، از تبلیغات بپرهیزید. قسمت دیدگاه ها برای بحث و تبادل نظر علمی حول محور مطلب مورد نظر ایجاد شده است، بنابراین از بحث و جدل بپرهیزید.
  • با تشکر از لطف شما به مجموعه فارسی مد، در قسمت ارسال دیدگاه، نیازی به تشکر نیست. برای اعلام میزان رضایتمندی خود از مطالب منتشر شده از رای دهید ستاره‌ای استفاده کنید. برای بحث و گفتگوی علمی پیرامون موضوع مد نظر پست، از قسمت دیدگاه‌ها استفاده کنید.
  • لیست قوانین موجود در این صفحه قابل بروزرسانی است. شما می‌توانید در هر زمان از منوی بالای سایت به این صفحه دسترسی داشته باشید. پذیرش قوانین در هنگام نام‌نویسی به این معناست که مقررات تازه بعد از ویرایش این صفحه را هم می‌پذیرید و هیچ گونه عذری برای تخطی از قوانین وبسایت وجود ندارد.

سلامت باشید!

[userpro template=register]