قوانین کاربری و خرید از فارسی مد

به نام یگانه آفریدگار بی‌همتا

کاربرعزیز، به فارسی مد خوش‌آمدید!

    حضور شما در میان کاربران فارسی مد موجب افتخار ماست، امیدواریم که این حضور برای شما مملو از لذت لحظات ناب آموختن و عمل کردن به مبانی علمی باشد.

    به منظور قانونمندی و همراهی ما در اداره وبسایت، لازم است پیش از نام‌نویسی و یا خرید محصولی از سایت، قوانین کاربری فارسی مد را بپذیرید:

  • با خرید هر محصولی از فارسی مد، تنها خود کاربر می تواند از آن استفاده کند و هرگونه انتشار و به اشتراک گذاری فایل ها از نظر قانونی و شرعی ممنوع بوده و قابل پیگیری قانونی می‌باشد. برای تهیه فایل های مدرسه علوم پزشکی فارسی مد، زمان طولانی توسط دانشجویان علوم پزشکی صرف شده و هرگونه اشتراک گذاری آن‌ها مخالف اصول اخلاقی است.
  • پس از خرید فایل، در صفحه محصول مربوطه و همچنین در لیست سوابق خرید های شما (اینجا)، فایل خریداری شده قابل دانلود می‌باشد. سعی بر این است که یک نسخه از لینک دانلود موقت (با تاریخ انقضا) هم به ایمیل شما ارسال شود، اما با توجه به مشکلات احتمالی در سیستم ارسال ایمیل، ارسال ایمیل از تعهدات ما نیست و با توجه به سیاست های کنونی فارسی مد، شما در هر زمان از طریق سایت می توانید خرید های خود را دوباره دانلود کنید.
  • فارسی مد، با افتخار، در بستر سرورهای داخل کشور پشتیبانی می‌شود، بنابراین لازم است همه کابران سایت در قسمت های مختلف (ارسال دیدگاه، مطالب و …) پایبند به قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند.
  • توضیحات مربوط به حریم خصوصی کاربری در برگه حریم خصوصی منتشر شده است. با نام‌نویسی در فارسی مد شما شرایط مندرج در این صفحه (برای مشاهده کلیک کنید) را قبول می‌کنید.
  • تمامی حقوق محتوای منتشر شده مجله پزشکی برای فارسی مد (FarsiMed.ir) محفوظ است. استفاده از مطالب مجله تنها با ذکر منبع و لینک به نوشتار مجاز است.
  • سلب مسئولیت: محتوای منتشر شده در فارسی مد، هرگز نباید به عنوان یک «جایگزین» دریافت مشاوره مستقیم پزشکی از پزشک یا افراد واجد شرایط استفاده شود و تنها به عنوان پشتیبان آن می‌باشد؛ شما بدون اجازه پزشک خود مجاز به انجام هیچ یک از توصیه های ارائه شده نیستید.
  • در ارسال دیدگاه‌ها، از تبلیغات بپرهیزید. قسمت دیدگاه ها برای بحث و تبادل نظر علمی حول محور مطلب مورد نظر ایجاد شده است، بنابراین از بحث و جدل بپرهیزید.
  • فارسی مد در هر زمان می تواند سیاست های کاری و مقررات کاربری خود که در این صفحه ذکر شد را بروزرسانی کند. شما می‌توانید در هر زمان از طریق منوی بالای سایت و همچنین منوی کاربری خود به این صفحه دسترسی داشته و از آخرین بروزرسانی ها مطلع شوید. پذیرش قوانین در هنگام نام‌نویسی و خرید به این معناست که مقررات تازه بعد از ویرایش این صفحه را هم می‌پذیرید و هیچ گونه عذری برای تخطی از قوانین وبسایت وجود ندارد.

سلامت و موفق باشید!


ورود به ناحیه کاربری:

[edd_login]

و یا، نام نویسی در فارسی مد:

[edd_register]