وَ قُلْ رَبِّ زِدْنِي عِلْماً | امروز دوشنبه، ۴ بهمن ۱۴۰۰؛ روز بخیر ;)

صفحه آرشیو نظرسنجی های منتشرشده در فارسی مد

ما در فارسی مد، چه برای افزایش اطلاعات عمومی سایر بازدیدکنندگان درباره دیدگاه عموم مردم درباره مسائل مختلف، و چه برای اهداف تحقیقاتی و …، نظرات شما را در نظرسنجی های مختلف جویا می شویم.

نکته مثبت و ارزنده درباره این نظرسنجی این است که کاربران مختلف، با سنین مختلف و دیدگاه های متفاوت، رای خود را به ثبت می رسانند. هیچ اجباری در پرکردن این نظرسنجی ها وجود ندارد، و چون بازدید از صفحات فارسی مد برای همه آزاد است، شرکت در نظرسنجی هم آزاد است. بنابراین طیف گسترده ای از اقشار مختلف مردم در این نظرسنجی ها به بیان عقیده خود پرداخته اند، نه صرفا یک قشر خاص همچون دانشجویان یا افراد خانه دار.

البته عکس این مسئله نیز صادق است؛ این گستردگی موجب نادقیق بودن نظرسنجی ها برای مصارف دقیق مطالعاتی هم می شود. اما چون هدف ما بیشتر انعکاس دیدگاه های مردم به خود مردم است، نه استفاده در پژوهش های علمی و …، این مسئله تا حدود زیادی قابل چشم پوشی است.

با کمک ابزارهای وب، سعی شده تا هر فرد تنها یک حق رای داشته باشد و از رای گیری مجدد از او جلوگیری شود. این قضیه ۱۰۰% نیست، اما در حد زیادی از ثبت رای های تکراری پشت سر هم، که موجب تغییر نتیجه کلی رای گیری شوند، جلوگیری می کند.

فارسی مد

آخرین نظر سنجی مطرح شده در مجله سلامت و پزشکی فارسی – فارسی مد (Farsimed.ir) همواره در سایدبار (Sidebar) صفحه اصلی سایت، یا هر یک از مطالب و صفحات سایت در دسترس شماست تا دیدگاه خود را به ثبت برسانید، و از دیدگاه سایر کاربران آگاه شوید.

در صفحه «آرشیو نظرسنجی ها» چه چیزهایی در دسترس شماست؟

نظرسنجی های ثبت شده در فارسی مد شامل تاریخ انقضا هستند. در صفحات مختلف سایت همواره آخرین نظرسنجی طرح شده قابل مشاهده و استفاده است؛ اما در این صفحه همه نظرسنجی های فارسی مد در اختیار شماست، تا با دانستن تاریخ شروع و انقضا رای گیری، و همچنین مشاهده میزان مشارکت و نتیجه نظرسنجی، به دانسته های خود بیفزایید.

فهرست نظرسنجی های فارسی مد براساس تاریخ درج آن ها

مصرف کامل داروها

آیا شما داروهای تجویز شده توسط پزشکتان را، حتی در صورت بهبود علائم بیماری، تا زمان تمام شدن آن‌ها به طور کامل مصرف می‌کنید؟

۲۱ March 2022۱۱ January 2022

میزان رضایتمندی از تنوع گزینه‌های موجود برای واکسیناسیون کرونا

با توجه به سرعت گرفتن روند واکسیناسیون در کشور، آیا شما از توع گزینه های در دسترس واکسن کرونا در کشور رضایت دارید؟

۱۷ September, 2021 02:37۳۱ December, 2021 00:00