وَ قُلْ رَبِّ زِدْنِي عِلْماً | امروز شنبه، ۲۴ مهر ۱۴۰۰؛ روز بخیر ;)

آزمون های شناخت بدن و بیماری ها

می گویند بهترین راه برای یادگیری امتحان دادن است!
شاید این حقیقت برای شما عجیب باشد اما اگر یکی از کوئیز های آموزشی فارسی مد را امتحان کنید، می بینید که تاثیر آن در به خاطر سپردن اطلاعات توسط ذهن شما بسیار بیشتر از مطالعه یک مقاله است؛ زیرا در امتحان دادن شما هم مطالعه می کنید و هم مشارکت فعالانه در پاسخ به سوالات دارید و بیش از آن که برای به خاطر سپردن اطلاعات تلاش کنید، در راستای درست جواب دادن تمرکز می کنید؛ در حالی که در مطالعه یک مقاله تنها می خوانید و سعی می کنید به خاطر بسپارید.

در این بخش شما می توانید کوئیز های مربوط به شناخت بدن و انواع بیماری ها را یکجا مشاهده کنید و با شرکت در هر کوئیزی که به آن علاقه مندید، اطلاعات علمی خود را محک بزنید!

پس منتظر چه هستید؟ کوئیز مورد علاقه خود را انتخاب نمایید و یادگیری را آغاز کنید!

کوئیز شناخت بدن و بیماری ها

آزمون آموزشی فشار خون بالا: چقدر از پرفشاری خون می دانید؟

آزمون آموزشی فشار خون بالا

تحقیقات نشان داده که فشارخون بالا مهم ترین عامل مرگ در اثر بیماری‌های قلبی-متابولیک در خاورمیانه و شمال آفریقاست. شرکت در آزمون آموزشی فشار خون بالا (کوئیز پرفشاری خون) به شما کمک می کند تا اطلاعات خود را در زمینه پرفشاری خون افزایش دهید و در جهت پیشگیری یا مدیریت این مسئله تلاش کنید. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید »

آزمون آموزشی: حقایقی درباره عطسه

عطسه

کوئیز های آموزشی رایگان فارسی مد (ترجمه شده از Webmd.com) به شما کمک می کنه تا با صرف زمان اندک، و با مداخله خودتون در روند کار، به جای مطالعه مقالات طولانی و خسته کننده، به راحتی نکات مهم آموزشی و علمی درباره موضوع عطسه و عطسه کردن رو یاد بگیرید.

بیشتر بخوانید »