درمان اختلال نعوظ در مردان بدون قرص
آشنایی با نکاتی درباره درمان اختلال نعوظ بدون کمک گرفتن از قرص های درمانی

درمان اختلال نعوظ بدون قرص: ۵ نکته برای هنگامی که قرص ها خوب عمل نمی کنند!

وقتی داروها خوب عمل نمی‌کنند و رضایت مدنظر شما را تامین نمی‌کنند چه باید کرد؟ در این مطلب همراه فارسی مد باشید تا از توضیحات ۳ پزشک درباره نکات درمان اختلال نعوظ بدون قرص بیشتر بدانید.

داروهای اختلال عملکرد نعوظ و عدم عملکرد در ۱۰۰% مردان

درسراسر جهان مردان بسیاری سالانه میلیاردها دلار برای داروهای اختلال نعوظ، مانند ویاگرا، سیالیس و لویترا، هزینه می‌کنند، اما این داروها بی عیب نیستند.

داروهای اختلال نعوظ در حدود ۳۰٪ -۴۰٪ از مردان با موفقیت عمل نمی‌کنند، و عوارض جانبی و هزینه های بالای آن‌ها نیز می‌تواند دلسردکننده باشد.

خوشبختانه، گزینه های دیگری نیز وجود دارد.

ما با سه متخصص سلامت مردان درباره این گزینه‌ها برای درمان اختلال نعوظ بدون قرص سوال کرده ایم:

Advertisements

  • (Alexander W. Pastuszak, MD, PhD، اورولوژیست و استادیار دانشگاه
  • Utah – Bradley Anawalt, MD، متخصص غدد و رئیس [دانشکده] پزشکی در دانشگاه واشنگتن
  • Hunter Wessells, MD، استاد اورولوژی در دانشگاه واشنگتن

در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا از توضیحات های این پزشکان درباره درمان اختلال نعوظ بدون قرص بیشتر بخوانید.

درباره علت اختلال در نعوظ بیشتر بدانید: «دلایل اختلال نعوظ و ناتوانی جنسی در مردان»

آشنایی با نکاتی از درمان اختلال نعوظ بدون قرص
درباره راهکارها و نکات درمان اختلال نعوظ بدون قرص

۵ نکته درباره درمان اختلال نعوظ وقتی قرص ها درست کار نمی کنند!

از مکمل ها اجتناب کنید

الکساندر دبلیو.پاستوساک می‌گوید: مردان باید نسبت به استفاده از این مکمل ها محتاط باشند. اغلب شواهد خوبی برای عملکرد آن‌ها وجود ندارد، و فرمول های زیادی با ادعاهای دروغین در بازار موجود است. مواد طبیعی موجود در مکمل ها می‌توانند خطرناک باشد. زیرا آن‌ها ممکن است حاوی داروهایی باشند که می‌تواند منجر به عوارض جانبی شود. باید به این توجه داشت که مکمل ها قانونی و تحت نظارت نیستند، و بعضی از آن‌ها دارای مواد سمی یا غیرقابل خوردن، مانند پلاستر، در خود می باشند.

درباره تستوسترون درمانی محتاط باشید

بردلی آناولت در این باره بیان می‌کند: تستوسترون درمانی فقط برای آقایان مبتلا به کمبود تستوسترون موثر است و هرگونه تأثیر آن بر عملکرد جنسی در مردان با تولید طبیعی تستوسترون، ناشی از اثر تلقین دارونما است.

او می‌گوید: در صورتی که تستوسترون درمانی تاثیری داشته باشد، در ۴ تا ۳ ماه عملکرد جنسی را بهبود می‌بخشد، اما مراقب باشید که تستوسترون برای شما تجویز شده باشد، و نه اینکه از یک وب سایت اینترنتی (جایی که خلوص دارو نامشخص است) آن را دریافت کنید. آزمایش تستوسترون برای تعیین اثربخشی بر عملکرد جنسی مردان باید به ۶ ماه محدود شود و در صورت عدم کارآیی مصرف آن قطع شود.

درباره کمبود تستوسترون بیشتر بدانید: «کمبود تستوسترون (آندروپوز) چیست و چه علائمی دارد؟» / همچنین بخوانید: «عوارض جانبی تستوسترون: افشاگری درباره باورهای غلط»

Advertisements

پمپ آلت تناسلی ممکن است بتواند تغییراتی بوجود آورد

الکساندر دبلیو.پاستوساک درباره پمب های آلت تناسلی می‌گوید: پمپ آلت تناسلی مردانه گزینه درمانی معقولی است و بدون نسخه در دسترس می‌باشد. آن ها به نعوظ خوب منجر می شوند، اما برای حفظ نعوظ نیاز به قرار گرفتن باند الاستیک سخت در پایه آلت تناسلی دارند، و نعوظ تا حدودی شل است. به همین دلیل است که اغلب مردان به این پمپ ها علاقه ندارند. آن‌ها همچنین می‌توانند باعث کبودی شوند و ارگاسم ها به علت وجود باند حس عجیبی دارند.

به رایگان آزمون بدهید، اطلاعات خود را بالا ببرید و از نگرانی هایتان بکاهید!: «کوئیز نگرانی های جنسی مردان: اندازه آلت تناسلی، زودانزالی و …»

تزریق داروهای ED (اختلال نعوظ) به آلت تناسلی ممکن است بدتر از آنچه در واقع وجود دارد به نظر برسد

هانتر وسلز بیان می‌کند: تقریبا همه مردان می‌توانند عبور سوزن را داشته باشند [از طریق تزریق دارو به آلت تناسلی مرد]. مردان معمولاً در هنگام اولین تزریق آزمایشی، و همچنین وقتی می‌دانند که چه میزان دارو موثر است ، نگرانی های خود را از دست می دهند.

او درباره مزایا و معیایب این روش نیز می‌گوید: نکات مثبت این روش نعوظ تکرارپذیر، سخت و قابل اعتماد برای اغلب مردان -۸۰ درصد- و نعوظ های طولانی مدت که به طور معمول ۳۰ دقیقه یا بیشتر طول می‌کشد، است. نکات منفی آن درد است، که البته مردان به آن عادت می‌کنند، به علاوه انحنای احتمالی آلت تناسلی، تشکیل گره های اسکار، نعوظ مستلزم وقت زیاد و نبود خودانگیختگی.

ایمپلنت (پروتز) آلت تناسلی مردانه می‌تواند یک راه حل دائمی باشد

الکساندر دبلیو.پاستوساک در این زمینه می‌گوید: احتمالاً ایمپلنت آلت تناسلی مردانه موثرترین روش درمان اختلال عملکرد نعوظ است؛ زیرا این روش نعوظ های بسیار کارآمد، خودبخودی و سختی را بر اساس مطالبه بیمار ارائه می‌دهند. با وجود اینکه که ایمپلنت ها دستگاه های مکانیکی هستند و ممکن است موفقیت آمیز نباشند، با این حال در واقع یک انتخاب درمانی عالی هستند.

او اشاره می‌کند که تقریباً همه مردان مبتلا به مشکل اختلال نعوظ کاندیدای استفاده از این روش هستند. با این حال برخی از آن‌ها نمی‌توانند جراحی یا بیهوشی را تحمل کنند، و بیشتر بیمه ها نیز ایمپلنت را تحت پوشش قرار می‌دهند.

Advertisements

پاستوساک می‌گوید: در هر عمل جراحی همیشه خطراتی وجود دارد. درباره ایمپلنت ها باید گفت که معمولاً درد بعد از عمل وجود دارد. سایر خطرات عمده ایمپلنت ها شامل خرابی دستگاه و عفونت می‌باشد، که هر دوی این موارد نیاز به عمل مجدد برای تعمیر یا تعویض دستگاه دارند.

او این نکته را هم خاطرنشان کرد که: مردان مبتلا به اختلال در عملکرد نعوظ که می‌توانند با کمک داروها یا تزریقات بهبود یابد، باید بدانند که پس از بکارگیری ایمپلنت، دیگر هرگز نمی‌توانند نعوظ های طبیعی داشته باشند و همیشه به ایمپلنت وابسته خواهند بود.

درباره مشکلات جنسی مردان بیشتر بدانید: «مشکلات جنسی مردان: انزال پس رونده، عدم تمایل جنسی، زودانزالی و…»

خط پایانی

به لطف تنوع و اثربخشی گزینه های غیر دارویی برای درمان اختلال نعوظ بدون قرص، در این زمینه برای خوشبین بودن دلایلی وجود دارد.

دکتر Pastuszak می‌گوید: من به بیمارانم می‌گویم بسته به اینکه آن ها تا چه حد مشتاق و راضی باشند، من تقریبا با احتمال ۱۰۰% می‌توانم آن ها را به داشتن نعوظ های خوب برگردانم.

همچنین بخوانید: «آلت تناسلی مردانه شما با افزایش سن چگونه تغییر می کند؟»

Advertisements


برای اطلاع از منابع این مطلب به صفحه بعد مراجعه فرمایید.

به این مقاله امتیاز دهید! (از راست به چپ)
[رتبه: ۲ ؛ تعداد آرا: ۳ ]

درباره‌ی فارسی مد

آواتار فارسی مد
مطالب ارسال شده توسط این نویسنده، ترجمه شده از وبسایت های سلامت و پزشکی غیر فارسی زبان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.