درمان زودانزالی
درمان ارگاسم سریع

۵ راه برای غلبه بر انزال زودرس (درمان زودانزالی)

در این مطلب که از blogs.webmd.com ترجمه شده، با توجه به اینکه مشکل زودانزالی حدود ۳۰ درصد مردان را درگیر می کند، ۵ راهکار برای برطرف کردن زودانزالی (درمان انزال زودرس) ارائه شده است. با ما همراه باشید.

درمان زودانزالی - درمان ارگاسم سریع
درمان زودانزالی (انزال زودرس)

توجه: این مطلب مخصوص افراد متاهل است، و مطالعه آن تنها برای افرادی که ازدواج کرده اند مجاز می باشد، و سایر افراد اجازه مطالعه آن را ندارند، و فارسی مد مسئولیتی در قبال تخطی از این شرط ندارد.

اولین باری که جیمز رابطه جنسی برقرار کرد، بلافاصله اوج گرفت. همسرش اخم کرد؛ که او این را به عنوان «عدم موفقیت» خود تفسیر کرد. او از آن پس به سرعت شروع به خودخوری کرد و معتقد بود که نمی تواند همسرش را راضی کند. سرانجام، پس از اینکه جیمز با یک شخص خاص ملاقات کرد، وی برای حل این مشکل ناامید شد.

انزال زودرس یا زود انزالی (که معمولاً فرد در مدت زمان یک دقیقه به اوج می رسد) اختلال عملکرد جنسی شماره یک است که ۳۰٪ از مردان در هر سنی (۱۸-۵۹ سال) را تحت تأثیر قرار می دهد. بزرگترین پیامد جنسی زودانزالی خجالت است – که مشکلات را بدتر می کند.

راهکار هایی برای درمان زودانزالی

خوشبختانه، انزال زودرس معمولاً ساده ترین مشکل جنسی مردان برای برطرف شدن است. که چگونگی آن اینجا آمده است:

Advertisements

به خاطر داشته باشید، این فقط مربوط به شما نیست.

عشق ورزی لذت، ارتباط و تمایلات جنسی بین دو نفر است.

بله، ممکن است این مسئله که اگر مردان قبل از آن زمان که مایل باشند، به اوج لذت جنسی برسند موجب احساس تحقیر در آنان شود. اما حقیقت این است که آن ها در اثر خشم، انزجار یا شرم، هم از از لحظه جنسی و هم از همسر خود دور می شوند.

به طور اشتباه، همسرش ممکن است فکر کند بخاطر او عصبانی است، نه به خاطر مشکل خودش. واقعیت این است که بسیاری از خانم ها کمتر به انزال سریع اهمیت می دهند. اگر خانم در اکثریت است، او حتی با مقاربت به اوج نمی رسد. او نزدیکی (صمیمیت)، زمان جنسی و ارگاسم خودش را می خواهد. دست تنها گذاشتن خانم در تخت خواب معمولا شکایت واقعی اوست. سعی کنید به او بگویید:«تو آنقدر جذاب هستی که من نتوانستم خودم را کنترل کنم.»؛ و در بازی بمانید تا هنگامی که او نیز تمام کند.

برطرف کردن زودانزالی,درمان زودانزالی,درمان ارگاسم سریع,درمان انزال زودرس,زودانزالی,انزال زودرس,درمان زودانزالی بدون دارو,درمان انزال زودرس بدون دارو,برطرف کردن زود انزالی بدون دارو,رفتار درمانی برای زود انزالی,سکس تراپی برای زود انزالی,سکس تراپی برای انزال زودرس

ارگاسم سریع. دوباره برو.

مداخله مورد علاقه من برای انزال زودرس، خاموش کردن ترمز است. من از زوج توافق می گیرم که مرد به سیم آخر بزند! انزال توسط دو چیز ایجاد می شود – اضطراب و تحریک شهوانی. وقتی مرد پیش نویس کرده که به سرعت اوج بگیرد، اضطرابی وجود ندارد. لذت بردن او از رابطه جنسی با بدست آوردن کنترل به سرعت افزایش می یابد و به او اجازه افکار جنسی را می دهد. مقاربت دوم در یک مواجهه معمولاً با اوج کندتر به پایان می رسد.

تمام بدن را تحریک کنید

. در حالی که به طور سنتی باور بر این است که ای زن است که برای رسیدن به لحظه جنسی نیاز به مالش بدن دارد، یک مرد با زودانزالی واقعا می تواند از آن استفاده کند. او می آموزد که به جای فقط هیجان در آلت تناسلی، لذت را در تمام بدن خود تجربه کند. گسترش احساسات، او را از وسواس و اضطراب نسبت به عملکردش غیر متمرکز می کند و او را در لذت متمرکز می کند.

Advertisements

درمان ارگاسم سریع,برطرف کردن مشکل زود انزالی,برطرف کردن مشکل انزال زودرس,برطرف کرن انزال زودرس,برطرف کردن زود انزالی

سکس درمانی (سکس تراپی)

در صورتی که مسئله انزال زودرس با تروما، تربیت شدید دوران کودکی یا پریشانی زناشویی پیچیده شده باشد، سکس درمانی در مدت زمان نسبتاً کوتاهی می تواند موفقیت آمیز باشد. درمان استاندارد از گام های راهبردی تحریک جنسی پیشرونده برای متوقف کردن خوب قبل از اینکه او اجتناب ناپذیری از اوج را احساس کند استفاده می کند. اگر شریک زندگی وی همکاری و علاقه داشته باشد، نتیجه خوب تقریبا تضمین شده است. اغلب، بزرگترین مشکل این است که مردان خیلی طولانی صبر می کنند تا مشکل را حل کنند؛ تأخیر در دریافت کمک، روابط آنها را بغرنج تر می کند و تمایل شریک زندگی خود برای مشارکت در معالجه را به خطر می اندازد.

مداخلات پزشکی

با اینکه من طرفدار تکنیک های رفتاری هستم، مداخله پزشکی می تواند در شرایط خاص کمک کند. اورولوژیست ها ممکن است داروی ضد افسردگی با دوز کم از نوع بازدارنده‌های بازجذب سروتونین (SSRI) تجویز کنند، که دارای اثر جانبی بدنام ولی در این مورد مفید، در کاهش سرعت ارگاسم است. همچنین با نسخه نویسی، بی حس کننده های موضعی به صورت اسپری و کرم که پوست آلت تناسلی مرد را بدون کاهش احساس در واژن همسرش بی حس می کنند نیز در دسترس است.

انزال زودرس یک مشکل دشوار است؛ اما از عهده آن برآمدن نیاز نیست که اینگونه باشد – این کار فقط به تمایل برای اقدام احتیاج دارد. سریع اوج گرفتن را با گرفتن کمک متوقف کنید!

می توانید لوری واتسون [نویسنده مقاله] را در AwakeningsCenter.org پیدا کنید.

مرتبط: «دلایل اختلال نعوظ و ناتوانی جنسی در مردان»

Advertisements

مرتبط: «کاهش میل جنسی: چرا اتفاق می افتد و چگونه درمان می شود؟»


برای اطلاع از منابع این مطلب به صفحه بعد مراجعه فرمایید.

به این مقاله امتیاز دهید! (از راست به چپ)
[رتبه: ۰ ؛ تعداد آرا: ۰ ]

درباره‌ی فارسی مد

آواتار فارسی مد
مطالب ارسال شده توسط این نویسنده، ترجمه شده از وبسایت های سلامت و پزشکی غیر فارسی زبان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.