وَ قُلْ رَبِّ زِدْنِي عِلْماً | امروز یکشنبه، ۳ بهمن ۱۴۰۰؛ روز بخیر ;)
فارسی مد | مجله پزشکی | مجله سلامت | مجله بهداشتی
مجله سلامت و پزشکی فارسی مد

درباره فارسی مد (FarsiMed)

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ
«وَ إِذا مَرِضْتُ فَهُوَ یَشْفینِ»
و هنگامی که بیمار شوم، او شفایم می بخشد.

(سوره شعرا، آیه ۸۰)

درباره «مجله پزشکی فارسی مد»:

فارسی مِد (FarsiMed) برای چه هدفی ساخته شده؟

   به عنوان فعالان حوزه پزشکی، در مجله پزشکی فارسی – فارسی مد (Farsimed.ir) سعی داریم جنبه هایی از علم و حرفه پزشکی که با زندگی روزمره مردم بیشتر پیوند خورده، و همچنین بیماری ها و وضعیت های متداول را، با قلم دانشجویان علوم پزشکی و به زبان ساده بررسی کنیم، به امید آنکه در ارتقای سلامت فارسی زبانان نقش داشته باشیم.

   ما اینجا، اگرچه نیازمند گذر زمان باشد، در تلاشیم تا با ایجاد محتوای جدید یا بازگردانی محتوا از سایر زبان ها به زبان فارسی، پایگاهی جامع برای پاسخگویی به نیاز کاربران فارسی زبان فضای مجازی در ارتباط با کسب اطلاعات صحیح، مطمئن و بروز در زمینه پزشکی و سلامت ایجاد کنیم.

درباره مجله پزشکی فارسی – فارسی مد

سلب مسئولیت: با دقت مطالعه شود

   به خاطر داشته باشید اطلاعات منتشر شده در این پایگاه تنها برای حمایت، نه برای جایگزینی رابطه بین پزشک و بیمار و توصیه های پزشکی او به بیمار می باشند.

  در حقیقت، هیچ محتوایی در فارسی مد، صرف نظر از تاریخ انتشار آن، با وجود تلاش ما برای درج مطالب معتبر علمی، هرگز نباید به عنوان یک «جایگزین» به جای مشاوره مستقیم پزشکی از پزشک یا افراد واجد شرایط دارای مجوز استفاده شود، و تنها به عنوان پشتیبان آن برای دریافت اطلاعات تکمیلی می باشد؛ شما بدون اجازه پزشک خود تحت هر شرایطی مجاز به انجام هیچ یک از توصیه های ارائه شده نیستید. چون سلامت شما اهمیت بسیار دارد و امور مربوط به آن باید با نهایت دقت و تحت نظر یک متخصص در این حوزه صورت گیرد.

درباره مجله پزشکی فارسی – فارسی مد

چگونه به این هدف می رسیم؟

   بدیهی است که تحقق این هدف عالی، با توجه به پیشرفت روز افزون دانش گسترده پزشکی، بهداشت و سلامت مستلزم آن است که اطلاعات به روز همگام با پیشرفت دانش جهانی در اختیار کاربران خود قرار دهیم. ما نویسندگان و مترجمان فارسی مد، تلاش خود را در این زمینه به کار می گیریم و همواره آماده پذیرش پیشنهادات و انتقادات شما در راستای نیل به این اهداف می باشیم.

   هنگام استفاده از مطالب پزشکی فارسی – فارسی مد، تاریخ انتشار آن مطلب را بررسی نمایید. در صورت قدیمی بودن محتوا، پیشنهاد ما استفاده از قسمت جستجو در بالا، و یا برچسب مطالب در پایین، می باشد. شاید محتوای تازه ای در آن زمینه منتشر شده باشد.

درباره فارسی مد – درباره مجله پزشکی فارسی مد

شما هم می توانید در رسیدن به این اهداف همراه ما باشید

   شما می توانید پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق صفحه تماس، با ما در میان بگذارید. اطمینان داشه باشید پیام های شما ممکن است زندگی های زیادی را تغییر دهد:

تماس با ما

درباره مجله پزشکی فارسی مد

info@farsimed.ir
Islamic Republic of Iran، Zanjan Province، Zanjan
شنبه, یکشنبه, دوشنبه, سه‌شنبه, چهارشنبه۱۵:۰۰ – 17:00