قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه » درباره فارسی مد (FarsiMed)

درباره فارسی مد (FarsiMed)

فارسی مد
مجله پزشکی فارسی (فارسی مد)

درباره «مجله پزشکی فارسی»:

فارسی مِد (FarsiMed) برای چه هدفی ساخته شده؟

   به عنوان فعالان حوزه پزشکی، در مجله پزشکی فارسی – فارسی مد (Farsimed.ir) سعی داریم جنبه هایی از علم و حرفه پزشکی که با زندگی روزمره مردم بیشتر پیوند خورده، و همچنین بیماری ها و وضعیت های متداولی که ممکن است برای هر ایرانی رخ دهد را، با دید دانشجویان پزشکی و به زبان ساده بررسی کنیم، به امید آنکه در ارتقای سلامت فارسی زبانان نقش داشته باشیم.

   ما اینجا، اگرچه نیازمند گذر زمان باشد، در تلاشیم تا با ایجاد محتوای جدید یا بازگردانی محتوا از سایر زبان ها به زبان شیرین فارسی، پایگاهی جامع برای پاسخگویی به نیاز کاربران فارسی زبان فضای مجازی در ارتباط با کسب اطلاعات صحیح، مطمئن و بروز در زمینه پزشکی و سلامت ایجاد کنیم.

   به خاطر داشته باشید اطلاعات منتشر شده در این پایگاه تنها برای حمایت، نه برای جایگزینی رابطه بین پزشک و بیمار توصیه های او می باشند. (به پانوشت(فوتر) وبسایت توجه فرمایید.)

درباره فارسی مد – درباره مجله پزشکی فارسی مد

چگونه به این هدف می رسیم؟

   بدیهی است که تحقق این هدف عالی، با توجه به پیشرفت روز افزون دانش گسترده پزشکی، بهداشت و سلامت، مستلزم آن است که اطلاعات به روز همگام با پیشرفت دانش جهانی در اختیار کاربران خود قرار دهیم. ما نویسندگان و مترجمان فارسی مد، تلاش خود را در این زمینه به کار می گیریم و همواره آماده پذیرش پیشنهادات و انتقادات شما در راستای نیل به این اهداف می باشیم.

   هنگام استفاده از مطالب پزشکی فارسی – فارسی مد، تاریخ انتشار آن مطلب را بررسی نمایید. در صورت قدیمی بودن محتوا، پیشنهاد ما استفاده از قسمت جستجو در بالا، و یا برچسب مطالب در پایین، می باشد. شاید محتوای تازه ای در آن زمینه منتشر شده باشد.

درباره فارسی مد – درباره مجله پزشکی فارسی مد

شما هم می توانید در رسیدن به این اهداف یار ما باشید

   شما می توانید پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق صفحه تماس، با ما در میان بگذارید. اطمینان داشه باشید پیام های شما ممکن است زندگی های زیادی را تغییر دهد:

تماس با ما

درباره مجله پزشکی فارسی مد