وَ قُلْ رَبِّ زِدْنِي عِلْماً | امروز چهارشنبه، ۱۳ مرداد ۱۴۰۰؛ روز بخیر ;)
فارسی مد
مجله سلامت و پزشکی فارسی مد

حریم خصوصی

   اطلاعاتی از شما به عنوان کاربران و بازدیدکنندگان از مجله سلامت و پزشکی فارسی مد (FarsiMed.ir) در بخش های مختلف سایت ذخیره می شود. شما حق دارید که بدانید چه اطلاعاتی از شما در سایت ذخیره می شوند، و برای چه این اطلاعات ذخیره می شوند.

ما چه کسانی هستیم؟

فارسی مد
مجله سلامت و پزشکی فارسی مد

   «مجله سلامت و پزشکی فارسی مد» به آدرس www.FarsiMed.ir فعالیت خود را از تیرماه ۱۳۹۷ آغاز کرده است.

   فارسی مِد (Farsimed.ir) حاصل مدت ها فکر و برنامه ریزی درباره یک پروژه عظیم در حوزه پزشکی و سلامت است، که همواره در حال تکامل باشد. ما اینجا، اگرچه نیازمند گذر زمان طولانی باشد، در تلاشیم تا با ایجاد محتوای جدید یا بازگردانی محتوا از سایر زبان ها به زبان فارسی، وبسایتی جامع داشته باشیم که پاسخگوی نیاز کاربران فضای مجازی در ارتباط با کسب اطلاعات صحیح، مطمئن و بروز در زمینه پزشکی و سلامت باشد.

اطلاعاتی که توسط وبسایت ما ذخیره می گردد و هدف ما از ذخیره سازی این اطلاعات

   به صورت پیشفرض، ما اطلاعاتی که خود شما در هنگام نام نویسی در فارسی مد وارد می کنید، و همچنین ایمیلی که برای ثبت نام در خبرنامه آن باید وارد کنید را نگهداری می کنیم.

   همچنین هنگام ارسال دیدگاه در فارسی مد، علاوه بر مشخصاتی که خود شما وارد می کنید، آی پی آدرس و نوع مرورگر شما را برای کمک به تشخیص اسپمر ها، ذخیره می کنیم. کوکی های شما هم به هنگام ارسال دیدگاه در سایت ذخیره می شود.

آیا استفاده دیگری از این اطلاعات می شود؟

   فارسی مد، به عنوان وبسایتی که در سرور های داخل کشور میزبانی می شود، به قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران (کلیک کنید) پایبند است. بنابراین تلاش ما بر این است تا مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران با اطلاعات ذخیره شده رفتار شود.

   ما اطلاعات شما را نمی فروشیم، آن ها را اجاره نمی دهیم و یا از آن ها برای ارسال ایمیل های تبلیغاتی استفاده نخواهیم کرد. امنیت هیچگاه صد درصدی نبوده است؛ ما در جهت حفظ امنیت سایت برای جلوگیری از هک شدن و لورفتن اطلاعات تلاش می کنیم؛ اما مسئولیتی در قبال آن ها در ارتباط با حملات سایبری و هک شدن نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *