تماس با فارسی مد

تماس با فارسی مد

تماس با ما

با سلام؛

   موفقیت فارسی مد (Farsimed.ir) در خدمت رسانی به کاربران فارسی زبان، با توجه به پیشرفت روز افزون علم پزشکی و بهداشت و سلامت، در آن است که اطلاعات به روز همگام با پیشرفت دانش جهانی در اختیار کاربران خود قرار دهد. ما تیم نویسندگان و مترجمان فارسی مد، تلاش خود را در این زمینه به کار می گیریم و همواره آماده پذیرش پیشنهادات و انتقادات شما در  راستای نیل به این اهداف می باشیم.

شما می توانید خطاها یا گزارش های نقض کپی رایت احتمالی را نیز از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

   شما می توانید پیشنهادات و انتقادات خود را از فرم زیر، با ما در میان بگذارید. پیام شما مستقیما به مدیریت فارسی مد یا نویسندگان آن می رسد و در این صفحه نمایش داده نمی شود. مطمئن باشید که هر پیام شما ممکن است در زندگی افراد مختلف تاثیر گذار باشد:

تماس با ما
با استفاده از فرم زیر می توانید مستقیما با مدیریت فارسی مد مکاتبه نمایید. این فرم پیام شما را به ایمیل Info@FarsiMed.ir ارسال خواهد کرد.
برای دریافت پاسخ، وارد کردن ایمیل فعال الزامیست.
بهتر است شماره را وارد کنید که دارای حساب در شبکه های اجتماعی باشد. / اختیاری
وارد کردن این اطلاعات اختیاریست.
پیام شما در مورد چیست؟
پیام خود را با درج جزئیات اینجا بنویسید، تا اگر نیاز به ادامه گفتگو بود جزئیات درخواست شما مشخص باشد و در زمان صرفه جویی گردد.

شاد و تندرست باشید

توجه» اطلاعات منتشر شده به عنوان جايگزين مشاوره پزشکي آگاهانه در نظر گرفته نمي شود، و شما قبل از مشاوره با يک متخصص بهداشت و درمان، به هیچ عنوان نبايد اقدام کنید.
تمامی حقوق برای «مجله سلامت و پزشکی فارسی مد» ( FarsiMed.ir) محفوظ است. (1397)