تماس با فارسی مد

تماس با فارسی مد

تماس با ما

با سلام؛

   موفقیت فارسی مد (Farsimed.ir) در رسیدن به اهداف خود، با توجه به پیشرفت روز افزون علم پزشکی و بهداشت و سلامت، در آن است که اطلاعات به روز همگام با پیشرفت دانش جهانی در اختیار کاربران خود قرار دهد. ما نویسندگان و مترجمان فارسی مد، تلاش خود را در این زمینه به کار می گیریم و همواره آماده پذیرش پیشنهادات و انتقادات شما در  راستای نیل به این اهداف می باشیم.

   شما می توانید خطاها یا گزارش های نقض کپی رایت احتمالی را نیز از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

   You can use the form below to inform us of any possible copyright infringement.

   شما می توانید پیشنهادات و انتقادات خود را از فرم زیر، با ما در میان بگذارید. پیام شما مستقیما به مدیریت فارسی مد یا نویسندگان آن می رسد و در این صفحه نمایش داده نمی شود. مطمئن باشید که هر پیام شما ممکن است در زندگی افراد مختلف تاثیر گذار باشد:

    © 1399 - Copyright 2021، همه حقوق برای فارسی مد | مجله پزشکی، سلامت و بهداشت به فارسی (FarsiMed.ir) محفوظ است. | کپی و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع و لینک به نوشتار مجاز است.
    سلب مسئولیت: محتوای منتشرشده در فارسی مد، صرف نظر از تاریخ انتشار آن، هرگز نباید به عنوان یک «جایگزین» به جای مشاوره مستقیم پزشکی از پزشک یا افراد واجد شرایط استفاده شود، و تنها به عنوان پشتیبان آن می باشد؛ شما بدون اجازه پزشک خود مجاز به انجام هیچ یک از توصیه های ارائه شده نیستید.