مجله سلامت و پزشکی فارسی مد

اطلاعات صحیح، مطمئن و بروز در حوزه سلامت و پزشکی

مجله سلامت و پزشکی فارسی مد

اطلاعات صحیح، مطمئن و بروز در حوزه سلامت و پزشکی

مجله سلامت و پزشکی فارسی مد
مجله سلامت و پزشکی فارسی مد (Farsimed.ir) حاصل مدت ها فکر و برنامه ریزی درباره یک پروژه عظیم در حوزه پزشکی و سلامت است، که همواره در حال تکامل باشد. ما اینجا، اگرچه نیازمند گذر زمان طولانی باشد، در تلاشیم تا وبسایتی جامع داشته باشیم که پاسخگوی نیاز کاربران فضای مجازی در ارتباط با کسب اطلاعات صحیح، مطمئن و بروز در زمینه پزشکی و سلامت باشد.
خبرنامه ايميلي

براي آن که آخرين مطالب منتشر شده مجله سلامت و پزشکي فارسي مد را در ايميل خود داشته باشيد، آدرس ايميل خود را در فيلد زير وارد کنيد:

قدرت گرفته از FeedBurner

آخرین نظرات

با سلام؛

   موفقیت فارسی مد (Farsimed.ir) در خدمت رسانی به کاربران فارسی زبان، با توجه به پیشرفت روز افزون علم پزشکی و بهداشت و سلامت، در آن است که اطلاعات بروز همگام با پیشرفت دانش جهانی در اختیار کاربران خود قرار دهد. ما تیم نویسندگان و مترجمان فارسی مد، تلاش خود را در این زمینه بکار می گیریم و همواره آماده پذیرش پیشنهادات و انتقادات شما در  راستای نیل به این اهداف عالی می باشیم.

   شما می توانید پیشنهادات و انتقادات خود را از فرم زیر، با ما در میان بگذارید. پیام شما مستقیما به مدیریت فارسی مد یا نویسندگان آن می رسد و در این صفحه نمایش داده نمی شود. مطمئن باشید که هر پیام شما ممکن است زندگی صد ها نفر را تغییر دهد:

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.