مجله سلامت و پزشکی فارسی مد

اطلاعات صحیح، مطمئن و بروز در حوزه سلامت و پزشکی

مجله سلامت و پزشکی فارسی مد

اطلاعات صحیح، مطمئن و بروز در حوزه سلامت و پزشکی

مجله سلامت و پزشکی فارسی مد
مجله سلامت و پزشکی فارسی مد (Farsimed.ir) حاصل مدت ها فکر و برنامه ریزی درباره یک پروژه عظیم در حوزه پزشکی و سلامت است، که همواره در حال تکامل باشد. ما اینجا، اگرچه نیازمند گذر زمان طولانی باشد، در تلاشیم تا وبسایتی جامع داشته باشیم که پاسخگوی نیاز کاربران فضای مجازی در ارتباط با کسب اطلاعات صحیح، مطمئن و بروز در زمینه پزشکی و سلامت باشد.
خبرنامه ايميلي

براي آن که آخرين مطالب منتشر شده مجله سلامت و پزشکي فارسي مد را در ايميل خود داشته باشيد، آدرس ايميل خود را در فيلد زير وارد کنيد:

قدرت گرفته از FeedBurner

آخرین نظرات

فارسی مِد برای چه هدفی ساخته شده؟

   مجله سلامت و پزشکی فارسی مِد (Farsimed.ir) حاصل مدت ها فکر و برنامه ریزی درباره یک پروژه عظیم در حوزه پزشکی و سلامت است، که همواره در حال تکامل باشد. ما اینجا، اگرچه نیازمند گذر زمان طولانی باشد، در تلاشیم تا با ایجاد محتوای جدید یا بازگردانی محتوا از سایر زبان ها به زبان فارسی، وبسایتی جامع داشته باشیم که پاسخگوی نیاز کاربران فضای مجازی در ارتباط با کسب اطلاعات صحیح، مطمئن و بروز در زمینه پزشکی و سلامت باشد.

   لطفا به یاد داشته باشید که اطلاعات منتشر شده در این پایگاه تنها برای حمایت، نه برای جایگزینی رابطه بین پزشک و بیمار توصیه های او می باشند. (به پاورقی(فوتر) وبسایت توجه فرمایید.)

چگونه به این هدف برسیم؟

   بدیهی است که موفقیت این پروژه بزرگ، با توجه به پیشرفت روز افزون علم پزشکی و بهداشت و سلامت، در آن است که اطلاعات بروز همگام با پیشرفت دانش جهانی در اختیار کاربران خود قرار دهد. ما تیم نویسندگان و مترجمان فارسی مد، تلاش خود را در این زمینه بکار می گیریم و همواره آماده پذیرش پیشنهادات و انتقادات شما در راستای نیل به این اهداف عالی می باشیم.

شما هم می توانید در رسیدن به این اهداف نقش داشته باشید!

   شما می توانید پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق صفحه تماس، با ما در میان بگذارید. مطمئن باشید که هر پیام شما ممکن است زندگی صد ها نفر را تغییر دهد:

تماس با ما

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی